Interlink

Link Plus

Interlink 2005 yılında Türkiye’nin ilk Sadakat Programı Yazılımı Link Plus’ı hazırlayarak Türkiye’nin ilk Dijital Club’ ını bir yapı firması için kurmuştur. Kısa zamanda bu Dijital Club’ ın başarısı yayılmış ve yapı sektörünün dışına çıkarak bütün sektörlerde hızla kullanılmaya başlanmıştır. 

Kurumsal B2C

İsmine Kurumsal B2C adını verdiğimiz, içinde yerli ve global önde gelen markalara ait binlerce ürünü barındıran dijital ödül kataloğudur. Hizmet verilen firmanın hedef kitlesi, geliştirilen kampanyanın kıstasları doğrultusunda bu kataloglardan puanlarını harcayarak hediye seçimi yapar.

Pro - Spider

Kurumsal B2C’ deki bütün ürünler yine INTERLINK tarafından geliştirilen ‘’PRO – SPIDER’’ yazılımı tarafından 24 saat online olarak 14 büyük e – ticaret sitesi (Hepsiburada, Evmanya, Boyner vb.) ve 8 teknomarketten (Teknosa, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar vb.) kontrol edilmekte, ürünlerin fiyatlarının tespit edilen en düşük fiyatlardan aşağıda olması sağlanmaktadır. 

Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar kulübü üyelerine sunmuş olduğu benzersiz avantajlar, zengin marka çeşitleri ve firmaya özel hizmetleriyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.

Operactive

Operactive uygulaması ile üyeler tarafından oluşturulan siparişleri onaylayabilir, sipariş detaylarından kullanılan puana, tedarik durumundan sevk tarihine, irsaliye / fatura numarasından kargo takibine ve teslimat bilgilerine kadar operasyonu anında webden ya da uygulamadan takip edebilirsiniz. 

Simurem

Interlink’ in bu güne kadar yönettiği 1.300 civarında kampanyanın sonuçlarının yüklendiği bir yazılım olup, kampanya öncesi o kampanyanın başarısını ölçebilen, sektörüne, uygulanan kitleye göre hediye ürün öneren bir simülasyon yazılımıdır.

ERP

Bu ERP yazılım INTERLINK’ in gerek satış, gerek satın alma, gerekse muhasebe ve finans departmanlarının daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını sağlamakta olup geniş raporlar çıkartabilmektedir. Her departmanın kendi yazılımı Link Plus’ ın içindedir ve ona bağlıdır. INTERLINK sektöründe tek ERP yazılımı kullanan firmadır.

Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak İster misiniz?

1
Yıllık Tecrübe
100
İş Ortağı (Loyalty)
100
Tedarikçi
500
Proje