Sadakat Programları

Sadakat Programlarımız; dijital hediye katalogları, baremli kampanyalar, öner – kazan kampanyaları ve daha birçok kampanya kurgusunu içeriyor. Bu programlarla firmalara marka bilinirliği, satış artışı ve sadık müşteri kitlesi sağlama konularında destek oluyoruz.

B2B Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların distribütör, bayi, acente gibi son tüketici olmayan hedef kitlesine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır.

B2C Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların son tüketicisine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır.

Sadakat Portalları

Eğlenceli, farklı ve dikkat çekici modüllerle hedef kitlenin portalda daha fazla zaman geçirmesini sağlayan programlardır. Interlink olarak bu portallar sayesinde hem B2B, hem B2C Kullanıcılara satış dışı aktivitelerden de puan kazanma avantajı sağlıyoruz.

Dijital Ödül Kataloğu

İsmine Kurumsal B2C adını verdiğimiz, içinde yerli ve global önde gelen markalara ait binlerce ürünü barındıran dijital ödül kataloğudur. Hizmet verilen firmanın hedef kitlesi, geliştirilen kampanyanın kıstasları doğrultusunda bu kataloglardan puanlarını harcayarak hediye seçimi yapar.

Çekiliş Kampanyaları

Satış artışı sağlamak, hedef kitlenin sadakatini kazanmak ve ilgisini çekmek amacıyla hizmet verdiğimiz firmalar için çeşitli kampanya mekanizmaları yaratarak çekilişler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz çekiliş kampanyalarının her aşamasında aktif rol üstleniyoruz.

Çalışan Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların çalışanlarına yönelik olan sadakat programlarıdır. Bu programlarla personelin çalışma motivasyonunu ve çalıştığı firmaya olan aidiyet duygusunu arttırıyoruz. 

Motivasyonu yüksek çalışanlar sayesinde firmanın kazancını da olumlu yönde etkiliyoruz.

Öner -Kazan Kampanyaları

Hedef kitleden kampanyayı düzenleyen firmanın ilgili ürün veya hizmetini önermesi istenir. Yapılan her öneri ve bu önerilerin satışa dönüşmesi hedef kitleye puan kazandırır. En yüksek puan kazanımı ise önerinin satışa dönüşmesi ile sağlanır.

Taahhüt Kampanyaları

Ticari kredi kartı ile her ay belirli tutarlarda harcama yapacağını taahhüt eden işletmelere anında seçtiği hediyeyi gönderiyor veya puan kazandırıp puanlarını dijital hediye kataloğumuzda harcatıyoruz.

Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar kulübü üyelerine sunmuş olduğu benzersiz avantajlar, zengin marka çeşitleri ve firmaya özel hizmetleriyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.

Hizmetlerimizle İlgili Bilgi Almak İster misiniz?

1
Yıllık Tecrübe
100
İş Ortağı (Loyalty)
100
Tedarikçi
500
Proje