Interlink

E-posta :info@interlink.com.tr

 

Gerçekleştirdiğimiz ödül operasyonlarının detaylı dijital takibini sağlayan, hizmet verdiğimiz bütün firmaların kullandığı çok geniş bir operasyon yazılım programıdır.

Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve İş Ortaklarımızla aramızda talep ve sipariş oluşturulmasından iletişime, raporlamalardan sevkiyat takibine, sorun görüntülemeden muhasebesel bilgilere kadar anlık iletişimi sağlayan bir yazılımdır. Siparişler, OPERACTIVE girişiyle firmaların onayına sunulur. Onaylarıyla birlikte OPERACTIVE otomatik tedarik sürecini başlatır. Sistem, tedarikçi firmayı otomatik olarak haberdar eder ve ürünün depomuzda stoklamasını sağlar. Yine OPERACTIVE sistemi üzerinden sevkiyat, muhasebe ve depo bölümleri işlerini gerçekleştirerek siparişin irsaliye ve faturalarını oluşturarak ürünün kargoya teslim edilmesini sağlar. OPERACTIVE aynı zamanda hizmet alınan tüm kargo firmaları ile entegre şekilde çalışmaktadır. Bu şekilde hem Şirketimiz, hem de Müşterilerimiz gönderilerini dijital ve anlık takip edebilmektedir. OPERACTIVE’ de çok geniş bir raporlama sistemi vardır. Genel bir rapor alınabileceği gibi, tek tek de rapor alınabilir. Sevkiyatta olan ürünler, gönderilmiş ürünler, tedarik aşamasında bekleyen ürünler vb. gibi birçok rapor dijital olarak alınabilmektedir.

Bu da hizmet verdiğimiz firmaların sürecin anlık takibini ve raporlamalarını hızlı ve sorunsuz yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!