Interlink

ERP Yazılımı, INTERLINK’ in son teknoloji ve trendi takip ederek geliştirmiş olduğu, tüm organizasyondaki kaynakları ölçülebilir, kontrol dilebilir, planlanabilir hale getirip optimize ettiği, yazılım ağırlıklı bir disiplin programıdır.

Bu yazılımın içeriğinde; bir işletmenin satıştan muhasebesine, finanstan satın almasına, envanterden CRM’ ine birçok fonksiyonları kapsayan entegre bilgi sistemleri yer alır. Bir işletmede muhasebe için X yazılım paketi, insan kaynakları bordrolama işlemleri için Y yazılım paketi, satış ve CRM için Z yazılım programı kullanılırken ERP, bütünleşik sistemi sayesinde tüm organizasyonu tek bir çatı altında toplamayı sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm bölümler entegre bir sistem üzerinden faaliyet gösterir. 

Tüm bu entegrasyon sistemi, kurumsal kaynak planlaması sayesinde iletişimi arttırıp, güvenli rapor çekebilmeyi ve endüstri bağımsızlığı konusunda oldukça avantaj yaratır. Günümüzde değişen müşteri taleplerine olumlu reaksiyon sağlayabilmek adına ERP, gelişmiş toplumlar için elzem bir gereksinimdir. Sektörünün öncüsü olan INTERLINK, yine kendi sektöründe bir ERP yazılım kullanan tek firmadır.

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!