Logo
E-Bülten Kayıt

Yazılımlarımız

nokta

VENDOR WIZARD

 

INTERLINK 2005 yılında Türkiye’nin ilk Sadakat Programı Yazılımı VENDOR WIZARD’ı hazırlayarak Türkiye’nin ilk Dijital Club’ı olan E.C.A markasının Elmor Club’ ını kurmuştur. Kısa zamanda bu Dijital Club’ın başarısı yayılmış ve yapı sektörünün dışına çıkarak bütün sektörlerde hızla kullanılmaya başlanmıştır. Satıştan performansa kadar birçok kıstasa göre puan üreten bu yazılım, zaman içinde firmaların muhasebesinden pazarlama bölümlerine kadar kullanılan geniş bir CRM ve Raporlama alt yapısına sahip hale gelmiştir. VENDOR WIZARD’ın önemli özelliklerinden birisi de dijital hediye kataloğu sayesinde kullanıcılarına binlerce çeşit ürün sunabilmesidir.

 

VENDOR WIZARD Portalında ayrıca; CRM, Online Eğitimler / Videolar, Bil Kazan, İzle Kazan, Gamification vb.18 modül yer almakta ve portala yeni modüller sürekli eklenmektedir.

 

KURUMSAL B2C

Kurumsal B2C içindeki Puan ve Puan + Para modülleriyle birlikte 2.800 çeşit hediye ürünü barındırmaktadır. 2011 yılında devreye aldığımız bu uygulama bağımsız olarak çalışabildiği gibi F - POS Dijital Club yazılımımıza da bağlanabilmektedir. Böylelikle iş ortaklarımızın müşterileri ve personelleri kazandıkları puanları hem basılı kataloglardan, hem de elektronik ortamdaki dinamik ve online kataloglardan harcayabilmektedirler. Puanlarının yetmediği hediyelere daha erken ulaşmak için de isterlerse kalan bölümü para ile ödeyebilmekte ve ödemelerini peşin veya kredi kartına taksit ile yapabilmektedirler. Kurumsal B2C’ nin en önemli özelliği, mevcudunda ki binlerce ürünün perakendede bulunabilecek ürünlerden daha avantajlı ve bunun PRO - SPIDER yazılımıyla kontrolünün sağlanıyor olmasıdır.

PRO - SPIDER

Kurumsal B2C' deki bütün ürünler yine INTERLINK tarafından geliştirilen ‘’PRO - SPIDER’’ yazılımı tarafından 24 saat online olarak 14 büyük e - ticaret sitesi (HepsiburadaEvmanya, Boyner vb.) ve 8 teknomarketten (Teknosa, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar vb.) kontrol edilmekte, ürünlerin fiyatlarının tespit edilen en düşük fiyatlardan aşağıda olması sağlanmaktadır. PRO - SPIDER INTERLINK’ in yazdırdığı ve Kurumsal B2C programında kullanılan ürünlerin piyasa fiyatlarını kontrol eden, INTERLINK’ in fiyatlarının piyasadan daha avantajlı olmasını sağlayan yazılımdır.

OPERACTIVE

Operactive uygulaması ile üyeler tarafından oluşturulan siparişleri onaylayabilir, sipariş detaylarından kullanılan puana, tedarik durumundan sevk tarihine, irsaliye / fatura numarasından kargo takibine ve teslimat bilgilerine kadar operasyonu anında webden ya da uygulamadan takip edebilirsiniz. Zaman, lokasyon, sevk tarihi, marka, en çok tercih edilen ürünler, operasyon gerçekleşme süresi vb. gibi çok detaylı raporlama yapabilir, bu raporların tamamını excell olarak bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz.

SIMUREM

INTERLINK’ in bu güne kadar yönettiği 1.300 civarında kampanyanın sonuçlarının yüklendiği bir yazılım olup, kampanya öncesi o kampanyanın başarısını ölçebilen, sektörüne, uygulanan kitleye göre hediye ürün öneren bir simülasyon yazılımıdır.

LINK - PLUS

Bu ERP yazılım INTERLINK’ in gerek satış, gerek satın alma, gerekse muhasebe ve finans departmanlarının daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını sağlamakta olup geniş raporlar çıkartabilmektedir. Her departmanın kendi yazılımı Link Plus’ ın içindedir ve ona bağlıdır. INTERLINK sektöründe tek ERP yazılımı kullanan firmadır.