Interlink

 

Son yıllarda markalar, yüksek adetlerde ürün alımları ve depolama konularında tecrübeli olan firmalara çalışmalarını yönlendirmiş durumdalar.

Son yıllarda markalar, yüksek adetlerde ürün alımları ve depolama konularında tecrübeli olan firmalara çalışmalarını yönlendirmiş durumdalar.

İş Ortaklarımıza ister alım yaptıkları markalı ürünlerde, ister kendi logolarının olduğu promosyon ürünlerde depolama ve sevkiyat hizmeti verebilmekteyiz. Depolama hizmeti verdiğimiz markaların temin edilen ürünleri, lojistik merkezimize alındıktan sonra burada özel olarak kendilerine ait alanlara doğru ve güvenli bir şekilde istiflenerek yerleştiriliyor. Talepler geldiğinde markaların özel ambalaj kağıtları ile elleçlemeleri yapılıyor ve gerektiğinde barkodlama ya da etiketleme işlemleri yapıldıktan sonra ürünler sevkiyata hazır hale getiriliyor. Markaların talepleri doğrultusunda da sarf malzeme tedariği yapılıyor.

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!

    Sevkiyatlar özel araçlar ile yapılıyor ve ürünlerin hasarsız teslimatı sağlanıyor. Depo içerisinde faaliyet gösteren kargo firması ile yapılan entegrasyonlar sayesinde gönderilecek her ürün için tek tek hazırlanan gönderim barkodları, kargo ile depo paketleme alanı tarafında ürünlerle eşleştirilerek ürünlerin sistemde takibi sağlanıyor.

    Ürünlerin teslim aşamasına kadar olan tüm kontrolleri lojistik merkezimiz tarafından yönetilmektedir.

    Tecrübeli lojistik Personellerimizin bulunduğu depolama alanında stok takibi, raporlama ve geliştirdiğimiz özel yazılım sayesinde her markanın kendine özel stok takibi yapacağı sistemler sayesinde verilen hizmet çok daha güvenilir hale geliyor.

    Depo alanının güvenliği, tüm alanın kamera kontrolü, yangın söndürücü duman dedektörleri ve 7/24 güvenlik hizmeti ile sağlanmaktadır.