Interlink

E-posta :info@interlink.com.tr

LINK PLUS, markaların tüm satış ve Çalışan ağına yönelik çözümler sunan bir CRM, sadakat ve iletişim yönetim platformudur.

INTERLINK, Sadakat Programlarını her ne kadar 1991 yılında uygulamaya başlasa da teknolojinin hayatımızda gerçek anlamda son 20 yılda olmasından dolayı yazılım üzerinden uygulamaya ilk 2005 yılında başlamıştır. INTERLINK’ in LINK PLUS adını verdiği bu yazılım hazırlanırken, tüm satış ağlarına yönelik çözümler sunmak, CRM elde etmek, sadakat ve sağlıklı iletişim yönetmek amaçlanarak tasarlanmıştır.

TÜRKİYE’ nin ilk gerçek anlamda Sadakat Programı yazılımı olan LINK PLUS, ilk defa 2005 yılında yapı sektöründeki bir projede kullanılmıştır. Bu proje TÜRKİYE’ nin ilk “Dijital Club” ı olmuş, kısa zamanda başarısı büyük ses getirmiş ve yapı sektörünün dışına çıkarak bütün sektörlerde hızla kullanılmaya başlanmıştır. İlk kurulduğu günden bugüne sürekli geliştirmeler yapılarak İş Ortaklarımıza faydalar sunmaya devam etmektedir. Son yıllarda satış ağlarının dışında Çalışan performansı ve sadakati alanında da çözümler için yenilikler yapılmıştır.

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!