Logo
E-Bülten Kayıt

Hizmetlerimiz

nokta
Sadakat Programları Sadakat Programları

Sadakat Programlarımız; dijital hediye katalogları, baremli kampanyalar, öner - kazan kampanyaları ve daha birçok kampanya kurgusunu içeriyor. Bu programlarla firmalara marka bilinirliği, satış artışı ve sadık müşteri kitlesi sağlama konularında destek oluyoruz.


B2B Sadakat Programları

B2B Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların distribütör, bayi, acente gibi son tüketici olmayan hedef kitlesine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır.

Loyalty Yazılımları

Loyalty Yazılımları

Eğlenceli, farklı ve dikkat çekici modüllerle hedef kitlenin portalda daha fazla zaman geçirmesini sağlayan programlardır. Interlink olarak bu portallar sayesinde B2C kullanıcıya satış dışı aktivitelerden de puan kazanma avantajı sağlıyoruz. Örneğin; hizmet verdiğimiz bir dondurma firmasının portalında Ev Hanımlarıyla o dondurmayla yapabilecekleri bir tatlı tarifi paylaşıyoruz ve kendilerinden bu tatlıyı yapıp tatlının fotoğrafını portalda paylaşmalarını istiyoruz. Bunu yapanlara da puan veriyoruz.

Dijital Hediye Kataloğu

Dijital Hediye Kataloğu

İsmine Kurumsal B2C adını verdiğimiz, içinde yerli ve global önde gelen markalara ait binlerce ürünü barındıran dijital hediye kataloğudur. Hizmet verilen firmanın hedef kitlesi, geliştirilen kampanyanın kıstasları doğrultusunda bu kataloglardan puanlarını harcayarak hediye seçimi yapar.

B2C Sadakat Programları

B2C Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların son tüketicisine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır.

Çalışan Sadakat Programları

Çalışan Sadakat Programları

Hizmet verdiğimiz firmaların çalışanlarına yönelik olan sadakat programlarıdır. Bu programlarla personelin çalışma motivasyonunu ve çalıştığı firmaya olan aidiyet duygusunu arttırıyoruz. Motivasyonu yüksek çalışanlar sayesinde firmanın kazancını da olumlu yönde etkiliyoruz.

Çekiliş Kampanyaları

Çekiliş Kampanyaları

Satış artışı sağlamak, hedef kitlenin sadakatini kazanmak ve ilgisini çekmek amacıyla hizmet verdiğimiz firmalar için çeşitli kampanya mekanizmaları yaratarak çekilişler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz çekiliş kampanyalarının her aşamasında aktif rol üstleniyoruz.

Taahhüt Kampanyaları

Taahhüt Kampanyaları

Ticari kredi kartı ile her ay belirli tutarlarda harcama yapacağını taahhüt eden işletmelere anında seçtiği hediyeyi gönderiyor veya puan kazandırıp puanlarını dijital hediye kataloğumuzda harcatıyoruz.

Öner - Kazan Kampanyaları

Öner - Kazan Kampanyaları

Hedef kitleden kampanyayı düzenleyen firmanın ilgili ürün veya hizmetini önermesi istenir. Yapılan her öneri ve bu önerilerin satışa dönüşmesi hedef kitleye puan kazandırır. En yüksek puan kazanımı ise önerinin satışa dönüşmesi ile sağlanır.

Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar Kulübü

Fırsatlar kulübü üyelerine sunmuş olduğu benzersiz avantajlar, zengin marka çeşitleri ve firmaya özel hizmetleriyle eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar.


Promosyon Uygulamaları Promosyon Uygulamaları

Destek Hizmetleri Destek Hizmetleri