Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

Connection Tour İLE RÖPORTAJ

Haziran 2015


Connection Tour İLE RÖPORTAJ

1-Kısaca Connection Tour’u tanıtır mısınız?

19 yıldır hizmet verdiğimiz hizmet sektöründe her zaman mükemmeli hedefledik. İlişkilerimizden dürüstlüğü, işlerimizden profesyonelliği, ekibimizden takım ruhunu eksik etmedik. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve Türkiyenin en büyük 20 şirketi arasında yer alan iş ortaklarımıza takdir ve tavsiye etikleri bir hizmet sunduk. 19 yılda arkamızda bıraktığımız sayısız organizasyon ve iş ortaklıklarımızla kurduğumuz güçlü ilişki bizi ve yapabileceklerimizi anlatmanın en doğru, hatta tek doğru yolu…

2-Bize şu anki görevinizden bahsedebilir misiniz?

Connection Tour’un kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım.

3-Connection Tour sektörde nerede? Nasıl bir gelecek öngörüyor ve bu gelecekte nerede yer alacak ?

Biz Connectıon Tour olarak kurumlara hizmet veriyoruz. Gelecekte de kurumlara hizmet vermeğe devam edeceğiz. Bireylere verilen hizmetlerle kurumlara verilen hizmetler arasında bir fark yok. Tek fark hizmet ettiğiniz kurum hizmetinizden memnun olduğu takdirde sizinle senelerce devam ediyor. Burada hizmet kalitesine çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde kurum size hoşgörü göstermiyor ve sizi terk ediyor.

 

4-Connection Tour olarak değişen hizmet yapınız ile genişleyen kurumsal ve bireysel hizmetleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Hizmet yelpazemiz değişmedi. Turizmin her alanında hizmet veriyoruz. Sadece müşteri portföyümüzü genişletmek için kadromuzu genişlettik. Müşteri taleplerine hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Geri dönüşlerdeki hız turizm sektöründe çok önemli. Ayrıca müşteri ile ikili ilişkilerimizde haklı dahi olsak hiçbir şekilde savunma yapmıyoruz. Yüksek sesle öz eleştiri yapıyor ve yaptığımız hataları müşteriye açık seçik ifade ediyoruz. Bu durumda hata yapsanız bile müşteri size ikinci bir hakkı tanıyor.

5-Aktif promosyon, kampanya ve aktiviteleriniz nelerdir?

Havayollarının ve otellerin zaman zaman yaptığı promosyonları e bülten aracılığı ile müşteriye anında bildiriyoruz.

6-Ülkemizin, bulunduğunuz sektörün bugünü ve geleceği hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilirmiyiz?

İnsanların en çok arzu ettikleri şeyleri önem sırasına göre sıraladığımızda eskiden yemek ve içmek, daha sonra yeni giysiler almak geliyordu. Şimdilerde ise gezme ve görme arzusu  hemen yeme ve içme isteğinden sonra gelmeye başladı. Her sene dünya üzerinde 2 milyardan fazla insan seyahat ediyor. Bu neredeyse dünya nüfusunun 1/3 ü demektir. Turizme ilgi ve ona yapılacak yatırım her geçen gün artacaktır. Gezmek ve görmek insanın doğasında var.

ŞİRKETLERİN ÖZEL SEYAHAT DANIŞMANI

Behçet DEMİRCAN

Connection Tour

Yönetim Kurulu Başkanı