Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

Çalışan Sadakati Dijital Zirvesi

Eylül 2020


Çalışan Sadakati Dijital Zirvesi

Sektörümüzün lideri olarak yüklendiğimiz misyon gereği 2005 yılından beri gerçekleştirdiğimiz Sadakat Programları Konferansımızı bu sene İnsan Kaynakları özelinde gerçekleştireceğiz. Bu sefer ne yazık ki COVID – 19 sebebiyle daha önceki senelerde olduğu gibi Çırağan Sarayı’nda değil, dijitalde Zoom  uygulaması üzerinden bir araya gelebileceğiz. Umarız bu virüsten önümüzdeki sene kurtulmuş ve siz değerli iş ortaklarımızı yine Çırağan Sarayı’nda ağırlama şansını bulmuş oluruz.

Konferansımızda;

·         ''Yeni Nesil Çalışan Sadakati Portalları – Mavi ve Beyaz Yaka (Satış Temsilcileri dahil)''

·         ''Esnek Yan Haklar''

·         “İndirim ve Avantajlar Kulübü''

·         “Çalışanlar için Brand Shop”

konuların da Yöneticilerimiz tarafından sunum ve bilgilendirmeler yapılacak olup, sistemlerimizi kullanan İş Ortaklarımızın Yöneticileri de deneyim ve görüşlerini aktaracaklardır. PepsiCO İnsan Kaynakları Müdürü Alper GİRGİN, Adel İnsan Kaynakları Yöneticisi Yahya ADNAN, Mercer Yan Haklar Danışmanlığı Birim Lideri Can SUNTAY ve Allianz CRM Yöneticisi Yelkan ÖĞÜN bu konuda bizlere destek olacaklardır.

 

Zoom Bağlantı linki katılımınızı onaylamanız durumunda tarafınızla ayrıca paylaşılacaktır.

Çalışan Sadakati Dijital Zirve’miz de özellikle mevcut süreçlerimizi dijitale taşımanın son derece önemli olduğu bu dönemde siz değerli Yöneticileri de aramızda görmekten mutluluk duyar, katılım onayınızı bekleriz.

Katılım ücretsiz olup, ik@interlink.com.tr e-mail adresimize katılım durumunuzu bildirmeniz durumunda kayıt bilgileriniz işleme alınacaktır.

Saygılarımızla,

INTERLINK Şirketler Grubu

 

Katılım için;