Logo
E-Bülten Kayıt

Haberler

nokta

2019’ UN SON ÖDÜLÜ BİRAZ LÜKSE KAÇTI

Aralık 2019


2019’ UN SON ÖDÜLÜ BİRAZ LÜKSE KAÇTI

INTERLINK ailesi olarak 2019 yılını AI GLOBAL MEDIA bünyesindeki bu sene dördüncüsü sahiplerini bulan “LUX LIFE MAGAZINE – GLOBAL EXELLENCE AWARDS” ödüllerinden birini alarak kapattık. Bizleri “En İyi Satış Arttırıcı Sadakat Programları Sağlayıcısı” seçtiler. Projelerimizin ülkemizin yanı sıra İNGİLTERE gibi pazarlama stratejilerinin çok gelişmiş olduğu ülkelerden de takdir toplaması hem şirketimiz, hem de ülkemiz adına bizleri gururlandırmakta. LUX – LIFE MAGAZINE daha çok lüks yaşam tarzına odaklanmakta. Bu ödülü almamızda, her segmentten marka ve o markanın hem Müşteri, hem de Çalışanlarına yönelik enstrümanlarımızın bulunmasının büyük rol oynadığına inanıyoruz. En üst segmentte uyguladığımız projelerimizden birine örnek verecek olursak AMERICAN EXPRESS kredi kartlarının puan sistemini yönetmemizden bahsetmemiz yanlış olmayacaktır. Ürün portföyümüzde bulundurduğumuz üst düzey markaları en çok bu gelir düzeyindeki Üyelerimiz sipariş etmekteler.

Yazılım bazlı da konuşacak olursak gene yazılımlarımızın da teknolojilerinin sektörümüzü birkaç adım öteden takip ediyor olması bizleri rakiplerimize göre öne çıkaran etkenlerden. Tabii CTO’ muz başta olmak üzer TÜRKİYE’ de yazılımların hakkının hala tam verilmediğini düşünmekteyiz. Markalar genellikle bütçelerini somut ve alışagelmiş seçeneklerde değerlendirmek istiyorlar fakat teknoloji çağında olduğumuz ve çok hızlı bir şekilde geliştiğimizi inkar etmek artık mümkün değil. Bizler, birçok büyük markanın nabzını tutmamız dolayısıyla yazılıma yatırım yapan markaların başlarda büyük zorluklar çekseler de olumlu dönüşleri hızlıca aldıklarını birçok kez tecrübe ettik. Bu sebepten dolayı olduğumuz ve iş ortaklarımızı yönelttiğimiz yolun doğruluğuna inanmakta, aldığımız ödüllerin de bunu doğruladığını görmekten mutluluk duymaktayız.

LUX LIFE MAGAZINE AWARDS ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz; https://www.lux-review.com/winners/interlink-group-of-companies/