Interlink

 

Kurumsal firmalar tarafından yaptırılan çeşitli promosyon ürünleri klasik olarak şirket depolarına veya lojistik firmalarına sevk edilir.

Burada firmalara depolama gideri, Personel konumlandırma sevk ve idaresi yapılmaktadır. Sahadan gelen tüm istekler her defasında Yönetici onayına sunulur ve onay kontrol süreçleriyle işlemler yapılır.

Son 3 yıldır hizmetini verdiğimiz Dijital Promosyon Kataloğumuz sayesinde tüm bu klasik, karmaşık ve kopuk promosyon operasyon yükünüzü üzerinizden alabilmekteyiz.

Yazılımlarımızla tüm süreçleri takip etme, onaylama, sevk lojistik, stok sipariş ve kargo takip teslimat raporuna kadar anlık olarak görme, yönetme imkanları sunmaktayız.

Dijital Promosyon Kataloğumuz doğru, kontrollü, hak edişlere göre planlı dağılım, ölçümleme, raporlama, kargo sevkiyatları kontrolü, teslimat bilgileri, depolama lojistik hizmetleri, depolama stok kontrolü ve zaman tasarrufu sağlar.

Dijital Promosyon Kataloğumuz firmalar ile birlikte yapılan görüşmeler sonrasında hazırlanır.

 

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!

  Öncelikle promosyon portalında kullanılacak ürünler belirlenir ve siteye tanımlanır. Firma talebine göre, her bir promosyon için fiyatlandırma ve puana dönüştürme de yapılabilir.

  Bir Kullanıcı, kendi şifresi ile sisteme girer, kazandığı puanlar ile ürün siparişlerini oluşturur. Bu sipariş istenirse ilgili kişinin onayına sunulur. Onaylama yapıldıktan sonra depomuzdan anlaşmalı kargo ile sevkiyat işlemi başlatılır. Kargo takip ve teslimat ile raporlar bölümünden ilgili kişiler anlık görüntüleme ve inceleme yapabilir.

  Dijital Promosyon Kataloğumuz sayesinde promosyon ürünler için yapılan projeleri bizimle, kayıp ürün, hatalı sevkiyat, rapor eksikliği, depo personeli gibi dertleriniz olmadan yapabilirsiniz.

  Dijital Promosyon Kataloğumuzda olan ürünlerin tasarımları, kurumsal kimliğinize en uygun şekilde oluşturulur. Mevcutta ürettirdiğiniz ürünler de kataloğa eklenebilir.

  Dijital Promosyon Kataloğumuzun dinamik yapısıyla müşterilerine hızlı teslimat sunar, zamandan kazanırsınız.

  Geniş ürün yelpaze ve ürün kalitemizle Kullanıcılarınıza kaliteli ve doğru reklam yapmanızı sağlarız.