Interlink

 

 

INTERLINK, 2011 yılında basılı Ödül kataloglarına yeni bir anlayış getirerek daha yenilikçi ve teknolojik olan dijital ödül kataloğunu devreye almıştır. Kurumsal B2C ismini verdiğimiz bu dijital Ödül kataloğu sayesinde iş ortaklarımız, ödül operasyonlarını çok daha efektif şekilde yapmaya başladılar. İş ortaklarımızın müşterileri ve çalışanları, kazandıkları puanları içinde yerli ve global önde gelen birçok markanın içinden harcayabilmektedirler.

Ürün çeşitliliğinin yanı sıra araç kiralayabilir, istedikleri destinasyona istedikleri tarihte tatil alabilir veya sosyal sorumluluk bağışı yapabilmektedirler. Hatta dijital ödül kataloğunda bulunan binlerce ürün içinden aradıkları ürünü bulamazlarsa, “Ne İstersen” modülünden bu ürünü talep edebilirler. Böylelikle puanlarıyla ne isterlerse almış olurlar. Puanlarının yetmediği ödüllere de daha erken ulaşmak için isterlerse kalan tutarı para ile ödeyebilmekte ve ödemelerini peşin veya kredi kartına taksit ile yapabilmektedirler.

Dijital ödül kataloğunun en önemli özelliklerinden biri de INTERLINK’ in büyük satın alma gücünden yararlanılarak çok avantajlı fiyatlardan elde edilen ürünlerin puan karşılıklarının da son derece düşük olmasıdır. Bu işlem yine INTERLINK tarafından geliştirilen PRO – SPIDER yazılımı ile 24 saat tüm büyük e – ticaret siteleri ve  teknomarketlerdeki ürünlerin taranmasıyla sağlanmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için formumuzu doldurun sizi arayalım!