F-POS

F-POS

Marka sahibinin ürünlerini daha fazla satması ve müşteri sadakati yaratmak için puan kazandırılmasını sağlayan gelişmiş bir Club yazılımıdır. F-POS, gerek teknoloji gerekse getirileri bakımından puan promosyonun en son noktasıdır. Sistemin avantajı, hem tüketiciler, hem satış noktaları hem de satıcılara, birlikte veya tek tek uygulanabilmesidir. INTERLINK tarafından Club sistemlerinde kullanılmak üzere F-POS adı verilen geniş bir işletim, puan dağıtma, CRM ve iletişim imkanları sağlayan yazılım hazırlatılmıştır. F-POS, 9 senedir uygulamada olup, kullanıcılarının da katkılarıyla sorunsuz, isteklere tam cevap veren bir program haline gelmiştir. Club sistemlerinde kullanılan F- POS aynı zamanda geniş bir CRM imkanı da sağlamaktadır. F-POS, markaya, istediği bilgisayardan, istediği zaman INTERLINK’e sormadan, istediği raporu alabilme, satış noktaları ile irtibatta olabilme, satış noktalarının müşterileriyle ilgili her bilgiyi alabilme, bunları karşılaştırabilme, süzebilme, onların isteklerini doğrultusunda nokta bazında en çok talep gören hediyeler, en çok satan marka ürünler, bayilerinin içinde en iyi işi yapan gibi herşeyi ayrıntılı olarak görebilme imkanını verir. F-POS, INTERLINK’in sahip olduğu IVR sayesinde otomatik SMS ve e-mail atma sistemlerini de bağlamıştır. Bu sayede Club üyesine, kazandığı puanlardan-kampanyalara, sosyal aktivitelerden-muhtelif bilgilendirmelere kadar anında ulaştırabilmenin de imkanı sağlanmış olmaktadır. F-POS yazılımı 31 firma tarafından kullanılmakta olup, bu F-POS ile Club üyelerinin yaş günleri bile otomatik olarak kutlanmaktadır.

LINKPLUS

LINKPLUS

Bu yazılım INTERLINK’in muhasebe ve finans departmanlarının daha hızlı ve sağlıklı çalışmasını sağlamakta olup geniş raporlar çıkartabilmek amacı ile yazılmıştır. Bu yazılım zaman içinde, iş ortağı bazlı kar ve zarar raporu, sevk edilecek ürünlerin kargoya gönderilme ekranı, iş ortaklarının iskonto ve muhasebe entegrasyonu, fatura kesilme öncesi karlılık oranı muhasebe programındaki stokların lojistik programına aktarılması, tedarikçilerden alınan ürünlerin fiyatlandırılması gibi işlemleri yerine getiren ve şirket içindeki iş sürecini başından sonuna kadar takip ve denetleyen yazılım haline gelmiştir.

KURUMSAL B2C

KURUMSAL B2C

INTERLINK Tarafından oluşturulan E-Ticaret yazılımı olan B2C, özel kodlaması ve geniş güvenlik altyapısı sayesinde aynı anda üzerinde 250 bin kullanıcı saysını barındırabilen, sanal POS ve SSL Sertifikalarıyla güvenilir E-Ticaret Portalı Para+Puan uygulaması ile de desteklenerek 2011 yılında devreye alınmıştır. Türkiye’de sadakat ve satış arttırıcı promosyon çalışmalarına yeni bir soluk, yeni bir anlayış getiren B2C Projemiz ile iş ortaklarımızın müşterileri ve personeli ihtiyaçları olan ürünleri perakende fiyatlarının çok altında promosyon fiyatlarında temin edebiliyorlar. İş ortaklarımızın kampanyalarında verdikleri puanları hak eden puan sahipleri, basılı katalogların yanısıra elektronik ortamdaki dinamik kataloglar üzerinden binlerce üründen istediklerini seçebiliyorlar. Puanlarının yetmediği hediyelere daha erken ulaşmak için isterlerse kalan bölümünü parayla peşin veya kredi kartına taksitle tamamlayabiliyorlar.

OPERACTIVE

OPERACTIVE

Operactive uygulaması ile üyeler tarafından oluşturulan siparişleri onaylayabilir, sipariş detaylarından kullanılan puana, tedarik durumundan sevk tarihine, irsaliye / fatura numarasından kargo takibine ve teslimat bilgilerine kadar operasyonu anında webden ya da uygulamadan takip edebilirsiniz. Zaman, lokasyon, sevk tarihi, marka, en çok tercih edilen ürünler, operasyon gerçekleşme süresi vb. gibi çok detaylı raporlama yapabilir, bu raporların tamamını excell olarak bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza 

OPER@CRM

OPER@CRM

INTERLINK’in İş ortakları ile birlikte gerçekleştirdiği bütün kampanyalarda en önemli unsurlardan bir tanesi olan kampanya sonuç raporlaması ve kampanya başarı analizlerini istatiksel ve grafiksel olarak sonuç raporu haline getirmek üzere INTERLINK tarafından oluşturulan bir yazılımdır. OPER@CRM programı sayesinde iş ortakları 22 farklı kriterde kampanya sonuç raporlamasına ve geniş CRM raporlamasına sahip olabilmektedirler. Bu sayede bir sonraki kampanya için anlamlandırılmış CRM verileriyle kampanya başarı oranlarını dahada yukarıya çekebilmektedirler.

OPERMESAJ

OPERMESAJ

NTERLINK’ in İş ortakları Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük firmalarından oluşmaktadır. Bu durum ve yapılan iş hacmi de göz önüne alındığında, bilgi güvenliği, bilgi kaybı çok önemli olmaktadır. Bunun içindir ki INTERLINK, iş ortaklarıyla arasında irtibatı kapalı devre sağlayan OPERMESAJ isimli bir yazılım geliştirilmiştir. Bu yazılımla bilgi güvenliği sağlandığı gibi yazılımın geniş arşiv olanağı sayesinde bilgi kaybı da önlenmiştir.

PROMO SİNERJİ

PROMO SİNERJİ

PROMO SİNERJİ, INTERLINK’in Türkiye’de promosyonda devrim yaratan PROMO CLUB ve PROMO PUAN sistemlerini yöneten yazılımdır. OPERACTIVE, PRO-PERSONAL, OPER MESAJ, F-POS ve LINK PLUS yazılımlarının desteklediği PROMO SİNERJİ diğer yazılımlarda olduğu gibi yine INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU bünyesindeki yazılım firması tarafından yazılmıştır. PROMO SİNERJİ, PROMO CLUB’ın bütün üyelerinin datalarını, PROMO PUAN bilgi ve hareketlerini kaydetmekte, organize etmektedir. PROMO SİNERJİ ile hangi markanın ne kadar Promo Puan’ı ne zaman aldığı, ne zaman kimlere dağıttığı, Promo Puan’ları toplayan kişilerin ellerindeki stok puanların kimlere ait olduğunun tasnifli ayrıntılı bilgisi, kişilerin harcadıkları Promo Puan’ların hangi markadan ne kadarlık verilmiş olduğu, ne zaman verilmiş olduğu, kişilerin harcadıkları puanlarla ne aldığı, ne kadarlık puanıyla hediye, ne kadarlık puanıyla hizmet, ne kadarlık puanıyla alışveriş çeki aldığına kadar, 37 farklı ve bunların aralarında kombinasyon yaparak elde edilen yüzlerce çeşit bilgiyi ayrıntılı olarak görebilme, raporlayabilme imkanı vardır. PROMO SİNERJİ, teknolojisi markaların sahip olduğu en basit satış uygulamalarından en yüksek satış teknolojisine bile uyum sağlayabilecek düzeydedir.

PRO PERSONEL

PRO PERSONEL

Firmaların yaptıkları promosyon kampanyalarında kullanılan hediye kataloglarının yanı sıra internet imkanlarından yararlanarak daha çok hediye alternatifini maliyetsiz olarak sunabilmeleri için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılımla promosyon kampanyası yapan firmanın Web sitesine koyulan bir butonla binlerce hediyeyi sanki kendi sitesinden veriyormuş gibi algılama yaratması sağlanmaktadır. PRO-PERSONEL’in diğer avantajı da; üzerinde para yada kredi kartı işlemlerini yapabilmesi ile Para+Puan sistemini çalıştırarak, kullanıcılara beğendikleri hediyelere puanları yetmediği takdirde üzerini para ile ödeme imkanı vermesidir.