Avantajlarımız

1.Proje Geliştirme, Uygulama

Sektörünüze ve hedef kitlenize en uygun, uzun soluklu ve bir çok hediye alternatifinden oluşan amaca uygun projeleri geliştirir, hedef kitlenize ticari faaliyetleriniz doğrultusunda en uygun şekilde uygularız.

2.Satışta İstikrar Sağlanması

Amaç müşterinizi sadık kılmak ve istikrarlı pazar payı oluşturmak ise INTERLINK’ in geleneksel puan kampanyaları, Kurumsal B2C uygulaması, online ödül portalları ve PROMO CLUB size eşsiz avantajlar sağlar. Ayrıca amaç ticari noktalarda depo ve raf hakimiyetini çok hızlı sağlamak ise yükleme kampanyalarındaki deneyimimiz size rakipleriniz karşısında üstünlük sağlar.

3.Hedef Kitlesine Uygun Doğru Ürün İle Kampanya

Gerçekleştirdiği 1326 civarında promosyon kampanyası bilgilerini elinde bulunduran INTERLINK’ ten, hedef kitlenizin eğilimlerine göre farklı marka ve kalitede ürün sunma avantajından faydalanabilir, danışmanlık hizmeti alarak kampanyanızın kesinlikle başarılı olmasını sağlarsınız.

4.Kampanya Öncesi Simülasyon

Gerçekleştirdiği 1326 civarında promosyon kampanyasının sonuçlarının yüklü olduğu yazılıma sahip olan INTERLINK yapılacak kampanyanın başarısını, ilgi düzeyini önceden ölçebilir, böylelikle başarısız kampanya yapma olanağını ortadan kaldırırsınız.

5.Çoktan Seçme Özgürlüğü

Hedef kitlenizi, 272 tedarikçimiz ve sürekli güncellenerek çeşitliliği artan 14.000’ in üzerindeki ürün alternatifinden faydalandırabilirsiniz.

6.Avantajlı Katalog ve Kampanya Tanıtım Hazırlıkları

Promosyon kataloğu hazırlanmasında; sunuş, görsel uygulamalar, anlatım kolaylığı, imaj ve kapak bütünlüğü, maliyet, uygulama ve baskı kalitesi ile ilgili konularda, geçmiş dönem tecrübelerimizle ve anlaşmalı matbaalarımızdan tam destek alabilirsiniz.

7.Ürün Temininde Hızlı ve Güvenilir Çözümler

INTERLINK, 26 markanın Kurumsal Satış Ortağı ve birçok markanın Türkiye’deki en büyük satıcısı olması nedeniyle ürün teminindeki olası sorunların çoğunu önceden halletmiş olup yapılan anlaşmalar gereği ürünleri kendisinde ve markalarda stoklamaktadır. INTERLINK, Kurumsal çözüm ortakları ile planlama gerçekleştirerek yüksek miktarlardaki ürünü çok hızlı bir şekilde tedarik etmekte ve lojistik operasyonunu gerçekleştirmektedir.

8.Stok, Finans ve Maliyet

INTERLINK ile gerçekleştireceğiniz kampanyalarda süre ne kadar uzun olursa olsun, erken satın alma, alım taahhüdü verme, önceden depolama, sistem kurulum bedeli, sistem işletim bedeli, stok karşılığı tahsilat, avans, ön ödeme talep edilmemektedir.

9.En İyi Fiyat

INTERLINK, Birçok markanın Türkiye’deki en büyük tedarikçisi olması nedeniyle ve büyük cirosuna istinaden çok özel fiyatlarla ürün alabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu ‘’PROSPIDER’’ yazılımı sayesinde, tüm ürünler 24 saat online olarak 16 büyük e-ticaret sitesi (Hepsiburada, Webdenal, Hızlıal vb.) ve 8 teknomarketten (Bimeks, Teknosa, Media Markt, Vatan vb.) kontrol edilmekte, INTERLINK fiyatlarının tespit edilen en düşük fiyattan daha ucuz olması sağlanmaktadır. Kar marjı almayıp sadece hizmet bedeli ile çalışan INTERLINK, bu fiyatlardan sizleri birebir yararlandırmaktadır.

10.Nakliye ve Teslimatta Verimli Çalışma

Kargo firmalarının en büyük müşterileri içinde yer alan INTERLINK gercekleştirdiği büyük adetli ve hacimli gönderimlerle kargo firmalarından en iyi fiyatları almaktadır. INTERLINK müşterilerini bu avantajlı fiyat, hızlı hizmet ve hasar tazmin garantisinden yararlandırmaktadır.

11.İade ve Değiştirme İmkanı

INTERLINK Kampanya sahibi firma uygun gördüğü durumda; herhangi bir sebep gösterilmesine gerek kalmadan hediyeyi iade alır, hediye sahibi başka hediye seçer ya da yeni seçim yapabilmesi için puanı iade edilir.

12.Muhasebesel İşlem Avantajı

Kampanya süresince ayrı ayrı alımlarda, cari hesap açma ve fatura sayısı takip edilemez sıkıntılar yaratmaktadır. INTERLINK ile çalışma sisteminizde, haftalık tek bir fatura ile Muhasebesel İşlem ve Takip Avantajı sağlarsınız.

13.Bilgi Akışı

Kampanya başlamadan gerekli tüm bilgisayar ortamındaki entegrasyonlar ve çağrı merkezi hizmetleri konusundaki agent eğitimleri INTERLINK tarafından yapılır. INTERLINK’ in ücretsiz olarak firmanızın kullanımına açtığı lojistik operasyon yazılımı Operactive sayesinde bütün bilgilere istenildiği anda internet aracılığı ile ulaşılabilir, kontrollü, hızlı bir iletişim ve raporlama hizmeti sağlanır. Ayrıca INTERLINK kartlı sistem sadakat uygulamaları için özel olarak geliştirdiği fikirleri ile stratejik çözümler sunmaktadır.

14.CRM ve Kampanya Değerlendirme Raporlaması

Kurumsal B2C projesi ile, mevcutta yaptığımız kataloglu ve Web üzerinde çalışan statik ve yarı dinamik sistemlerin tamamı, içinde interaktif yapının olduğu geniş tabanlı dinamik bir yapıya dönüştürülmüştür. Web üzerindeki bu dinamik Club, Sadakat Yönetimi programları ve Para+Puan sistemini de barındıran E-ticaret Sadakat Portalı ile kampanyalara dahil olan hedef kitlenin kampanya katılım oranı, hediye talep istatistikleri, kampanya takip ve izlenme oranları, aktivitelerden ve fırsatlardan yararlanma grafikleri çok detaylı olarak hazırlanmakta ve kampanya yapan firmaya INTERLINK’in yaratmış olduğu OPER@CRM programı üzerinden 22 farklı raporlama ile hizmet verilmektedir. Yazılım içerisinde bulunan geniş CRM alt yapısı sayesinde, kullanıcıların detaylı bilgilerine ulaşılmakta, ekstra bir çaba gösterilmeden çok gelişmiş bir CRM datası elde edilmektedir.